KARİKATÜRİST İLKER MANSUROĞLU İLE MİNİK ELLERDEN BÜYÜK HAYALLER

0
281

Defne Belediyesi’nin çocuklara yönelik kurduğu Defne Gençlik Kültür ve Sanat Evi’nin Karikatür Sınıfı, çocukların renkli hayal dünyalarıyla neşe saçıyor.

Açıldığından bu yana çocukların yoğun ilgi ve merakıyla dolup taşan Karikatür dersleri, şu sıralar yaz tatilinde olan çocukların zamanlarını olumlu yönde değerlendirdikleri bir aktivite haline geldi.

Daha verimli çalışılabilmesi açısından Karikatür derslerini yaşa göre üç ayrı gruba ayırdıklarını ifade eden Defne Gençlik Kültür ve Sanat Evi Karikatür Eğitmeni İlker Mansuroğlu: “Defneli çocuklarımızın, Karikatür derslerimize büyük bir coşku ve heveslekatılım göstermeleri bizi motive ediyor. Minik elleri ile yarattıkları büyük hayallere hayran olmamak elde değil. Yaratıcılık ve düşünme gücü konularında oldukça etkili olduğunu düşündüğümüz Karikatür derslerimiz, her geçen gün büyüyen sayımızla birbirinden renkli çizimlere konu oluyor. Minik karikatüristlerimize bu coşkuyu yaşamalarını sağlayan, Gençlik Kültür ve Sanat Evi ile çocuklarımıza, kültür sanat ve çeşitli derslerden yararlanma fırsatını tanıyan Defne Belediye Başkanımız  Sayın Dr. İbrahim Yaman’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.”sözlerine yer verdi.

CEVAP VER